WW3JT2R70
MFR.Part #
WW3JT2R70
JLCPCB Part #
C3505989
Description
-55℃~+350℃ 2.7Ω 3W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS