WW3FT2R00
MFR.Part #
WW3FT2R00
JLCPCB Part #
C2586280
Description
-55℃~+350℃ 2Ω 3W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS