RSF5JB5K10
MFR.Part #
RSF5JB5K10
JLCPCB Part #
C5896497
Description
-55℃~+235℃ 5.1kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS