CFM1JT120K
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CFM1JT120K
JLCPCB Part #
C3414439
Package
Plugin,D3.5xL9mm
Description
-55℃~+155℃ -850ppm/℃~0ppm/℃ 120kΩ 1W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS