WW3FT3R00
MFR.Part #
WW3FT3R00
JLCPCB Part #
C2589916
Description
-55℃~+350℃ 3W 3Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS