WW3FB681R
MFR.Part #
WW3FB681R
JLCPCB Part #
C6030102
Description
-55℃~+350℃ 3W 681Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS