WW3FB68R1
MFR.Part #
WW3FB68R1
JLCPCB Part #
C6358277
Description
-55℃~+350℃ 3W 68.1Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS