WW3FB6K81
MFR.Part #
WW3FB6K81
JLCPCB Part #
C6328495
Description
-55℃~+350℃ 3W 6.81kΩ Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS