WW3FB680R
MFR.Part #
WW3FB680R
JLCPCB Part #
C6926385
Description
-55℃~+350℃ 3W 680Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS