CF1JT470K
MFR.Part #
CF1JT470K
JLCPCB Part #
C2590587
Description
-55℃~+155℃ -850ppm/℃~0ppm/℃ 1W 470kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS