CF14JA12R0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CF14JA12R0
JLCPCB Part #
C2643492
Package
Plugin,D2.3xL6mm
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 12Ω 250mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS