WW3JB680R
MFR.Part #
WW3JB680R
JLCPCB Part #
C6926390
Description
-55℃~+350℃ 3W 680Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS