WW3FB274R
MFR.Part #
WW3FB274R
JLCPCB Part #
C7414253
Description
-55℃~+350℃ 274Ω 3W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS