WW3FB270R
MFR.Part #
WW3FB270R
JLCPCB Part #
C5833286
Description
-55℃~+350℃ 270Ω 3W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS