RSF2GT360R
MFR.Part #
RSF2GT360R
JLCPCB Part #
C2591065
Description
-55℃~+235℃ 2W 360Ω Metal Oxide Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS