WW3FB174R
MFR.Part #
WW3FB174R
JLCPCB Part #
C6609202
Description
-55℃~+350℃ 174Ω 3W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS