WW3FB27R4
MFR.Part #
WW3FB27R4
JLCPCB Part #
C6030096
Description
-55℃~+350℃ 27.4Ω 3W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS