WW2KT6R80
MFR.Part #
WW2KT6R80
JLCPCB Part #
C3486456
Package
Plugin,D4xL9.4mm
Description
-55℃~+350℃ 1.5W 6.8Ω Wirewound Resistor ±10% ±50ppm/℃ 插件,D4xL9.4mm Through Hole Resistors ROHS