WW2JT6R80
MFR.Part #
WW2JT6R80
JLCPCB Part #
C2592910
Description
-55℃~+350℃ 1.5W 6.8Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D4xL9.4mm Through Hole Resistors ROHS