WW1JT6R80
MFR.Part #
WW1JT6R80
JLCPCB Part #
C2593148
Description
-55℃~+350℃ 1W 6.8Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS