WW2DB2R00
MFR.Part #
WW2DB2R00
JLCPCB Part #
C6002178
Package
Plugin,D4xL9.4mm
Description
-55℃~+350℃ 1.5W 2Ω Wirewound Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ Plugin,D4xL9.4mm Through Hole Resistors ROHS