WW2JB3R30
MFR.Part #
WW2JB3R30
JLCPCB Part #
C2646302
Description
-55℃~+350℃ 1.5W 3.3Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D4xL9.4mm Through Hole Resistors ROHS