MG2JB3M30
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
MG2JB3M30
JLCPCB Part #
C6903562
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+175℃ 2W 3.3MΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS