WW2JB1K20
MFR.Part #
WW2JB1K20
JLCPCB Part #
C2646057
Description
-55℃~+350℃ 1.2kΩ 1.5W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D4xL9.4mm Through Hole Resistors ROHS