CB2JB27R0
MFR.Part #
CB2JB27R0
JLCPCB Part #
C2644469
Description
-55℃~+275℃ 27Ω 2W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6.4xL18mm Through Hole Resistors ROHS