WW2JTR150
MFR.Part #
WW2JTR150
JLCPCB Part #
C2593072
Description
-55℃~+350℃ 1.5W 150mΩ Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ 插件,D4xL9.4mm Through Hole Resistors ROHS