WW2JBR500
MFR.Part #
WW2JBR500
JLCPCB Part #
C3356738
Description
-55℃~+350℃ 1.5W 500mΩ Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ 插件,D4xL9.4mm Through Hole Resistors ROHS