WW2FTR330
MFR.Part #
WW2FTR330
JLCPCB Part #
C2593565
Description
-55℃~+350℃ 1.5W 330mΩ Wirewound Resistor ±1% ±90ppm/℃ 插件,D4xL9.4mm Through Hole Resistors ROHS