WW2AJT120R
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WW2AJT120R
JLCPCB Part #
C3562017
Package
Plugin,D4xL9.4mm
Description
-55℃~+350℃ 120Ω 2.5W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D4xL9.4mm Through Hole Resistors ROHS