WW2FB825R
MFR.Part #
WW2FB825R
JLCPCB Part #
C6328475
Description
-55℃~+350℃ 1.5W 825Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin,D4xL9.4mm Through Hole Resistors ROHS