WW2JT13R0
MFR.Part #
WW2JT13R0
JLCPCB Part #
C2592909
Description
-55℃~+350℃ 1.5W 13Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D4xL9.4mm Through Hole Resistors ROHS