WW2FT825R
MFR.Part #
WW2FT825R
JLCPCB Part #
C2592974
Description
-55℃~+350℃ 1.5W 825Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D4xL9.4mm Through Hole Resistors ROHS