WW2JT16R0
MFR.Part #
WW2JT16R0
JLCPCB Part #
C2592912
Description
-55℃~+350℃ 1.5W 16Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D4xL9.4mm Through Hole Resistors ROHS