WW2FT3R30
MFR.Part #
WW2FT3R30
JLCPCB Part #
C2592989
Description
-55℃~+350℃ 1.5W 3.3Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4xL9.4mm Through Hole Resistors ROHS