WW12JT16R0
MFR.Part #
WW12JT16R0
JLCPCB Part #
C3559324
Description
-55℃~+350℃ 16Ω 400mW Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS