WW2FB1R50
MFR.Part #
WW2FB1R50
JLCPCB Part #
C5833264
Description
-55℃~+350℃ 1.5W 1.5Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D4xL9.4mm Through Hole Resistors ROHS