WW3JB3K30
MFR.Part #
WW3JB3K30
JLCPCB Part #
C5833312
Description
-55℃~+350℃ 3.3kΩ 3W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% Plugin,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS