WW2FTR200
MFR.Part #
WW2FTR200
JLCPCB Part #
C3369688
Description
-55℃~+350℃ 1.5W 200mΩ Wirewound Resistor ±1% ±90ppm/℃ 插件,D4xL9.4mm Through Hole Resistors ROHS