CF14JT6K80
MFR.Part #
CF14JT6K80
JLCPCB Part #
C2441446
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 6.8kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS