RSF1JTR100
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RSF1JTR100
JLCPCB Part #
C2584630
Package
Plugin,D4.5xL11mm
Description
-55℃~+235℃ 100MΩ 1W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS