WW2FT13R0
MFR.Part #
WW2FT13R0
JLCPCB Part #
C2592976
Description
-55℃~+350℃ 1.5W 13Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D4xL9.4mm Through Hole Resistors ROHS