WW1FT13R0
MFR.Part #
WW1FT13R0
JLCPCB Part #
C2593269
Description
-55℃~+350℃ 13Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS