WW2BT125R
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WW2BT125R
JLCPCB Part #
C3424930
Package
Plugin,D4xL9.4mm
Description
-55℃~+350℃ 1.5W 125Ω Wirewound Resistor ±0.1% ±20ppm/℃ 插件,D4xL9.4mm Through Hole Resistors ROHS