WW2FB6R49
MFR.Part #
WW2FB6R49
JLCPCB Part #
C6002186
Description
-55℃~+350℃ 1.5W 6.49Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D4xL9.4mm Through Hole Resistors ROHS