WW2FB1R30
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WW2FB1R30
JLCPCB Part #
C7117799
Package
Plugin,D4xL9.4mm
Description
-55℃~+350℃ 1.3Ω 1.5W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D4xL9.4mm Through Hole Resistors ROHS