RV221K05T
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RV221K05T
JLCPCB Part #
C2441648
Package
Plugin
Description
100mW 110pF@1kHz 140V 180V 220V 380V 400A 7J 插件 Varistors ROHS