WW2FT1K10
MFR.Part #
WW2FT1K10
JLCPCB Part #
C2592980
Description
-55℃~+350℃ 1.1kΩ 1.5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D4xL9.4mm Through Hole Resistors ROHS