WW1JTR430
MFR.Part #
WW1JTR430
JLCPCB Part #
C2593411
Description
-55℃~+350℃ 1W 430mΩ Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS