WW1FT41R2
MFR.Part #
WW1FT41R2
JLCPCB Part #
C2593270
Description
-55℃~+350℃ 1W 41.2Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS