WW12JTR430
MFR.Part #
WW12JTR430
JLCPCB Part #
C2593915
Description
-55℃~+350℃ 400mW 430mΩ Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS